K dispozici jsme vám každý pracovní den od 8:00 do 16:30.
Služby

Poradíme, nařežeme, dovezeme

Zobrazit katalog

Formátování plastů

Přesně podle vašeho přání
Většinu materiálů nařežeme přesně podle vašich potřeb přímo u nás, a to pomocí velkoplošných formátovacích pil. Vy jen zadáte parametry a o ostatní už se postaráme my. Maximální rozměry řezaných desek činí 7×2 m, rozmezí tloušťky se standardně pohybuje od 1,5 do 30 mm.
Nezáleží na tom, zda jste větší firma nebo například domácí kutil. Desky nařežeme skutečně každému a to v co nejkratším možném čase, dle domluvy a našich možností také na počkání. Vaše zboží díky tomu můžete mít doslova ihned.
V případě jakýchkoliv dotazů se na nás neváhejte obrátit, naši obchodní zástupci vám rádi pomohou.
Formátování plastů – Omniplast.cz
Vlastní doprava – Omniplast.cz

Vlastní doprava

Po celé České republice a Slovensku
Je vaše objednávka rozsáhlejší, než jste čekali nebo se vám zakoupené produkty nevejdou do auta? Nevadí, s dopravou vám rádi pomůžeme. Máme vlastní flotilu dodávkových a nákladních aut se zkušenými řidiči, malé zakázky zasíláme přes dopravce PPL nebo UPS.
Objednávky vozíme po celé České republice a Slovensku. Standardní materiály expedujeme v co nejkratším termínu, zpravidla do druhého dne. Vždy se zkrátka snažíme, abyste na vašem projektu mohli začít pracovat co nejdříve.
Veškeré zboží samozřejmě pečlivě balíme, abychom zajistili co nejbezpečnější doručení až k vám.

Poradenský servis

Pomůžeme každému od A do Z
Ať se potřebujete doptat jen na malý detail nebo si nevíte rady s celým projektem, neváhejte se na nás obrátit. Jsme plně k dispozici profesionálům ze stavebních, strojírenských či konstrukčních firem i domácím nadšencům, kteří si chtějí postavit třeba skleník. Poradíme například, jaký materiál je pro váš projekt nejvhodnější a kolik ho nakoupit, jaké doplňky budou nutné a s mnohým dalším.
Osobní a maximálně individuální přístup ke každému je u nás samozřejmost. Většina našich obchodních zástupců je stále na cestách za klienty a rádi po domluvě přijedou také k vám. Nejlépe se nám zkrátka radí přímo na místě, ne od stolu.
Každý náš zástupce má na starosti pouze určitou oblast České republiky. Nestane se vám tedy, že vaše dotazy a požadavky bude pokaždé řešit někdo jiný. My si své klienty pamatujeme.
Chcete se na něco zeptat či si rovnou smluvit schůzku? Obraťte se na nás na telefonu nebo e-mailu.
Poradenský servis – Omniplast.cz
Používáme cookies, abychom vám zajistili co možná nejsnadnější použití těchto webových stránek. Pokud budete nadále prohlížet naše stránky, předpokládáme, že s použitím cookies souhlasíte.